O firmie

      Firma – Materiały Budowlane BETONIARSTWO Karol Modrzejewski jest firmą rodzinną. Powstała w 1956 r. – założycielem firmy był Pan Włodzimierz Modrzejewski. Swoją działalność rozpoczynał od produkcji drobnych wyrobów betonowych : pustaków, bloczków i stopniowo rozszerzał produkcję .
      Głównym produktem stały się kręgi betonowe niezbędne do wykonania różnego rodzaju studni

     Naszym atutem jest to, że mieścimy się prawie w centrum Torunia i właśnie u nas zaopatrują się w kręgi, pokrywy, pierścienie, czy każdy inny towar z betonu, okoliczni wykonawcy sieci kanalizacyjnych, deszczowych również wszelkiego rodzaju studzienek.
     Oprócz wyrobów betonowych można zaopatrzyć się u nas w szeroki asortyment rur i kształtek PVC oraz żeliwa.

     Chcąc zapewnić naszym odbiorcom bogatszy asortyment wyrobów betonowych m.in. kompletne studnie do kanalizacji czy sieci deszczowej z wbudowanymi przejściami szczelnymi oraz wyrobionymi kinetami, nawiązaliśmy współpracę z renomowanymi producentami, którzy specjalizują się w tego typu produktach .
    Dodatkowo możemy zrealizować zamówienie na wyroby z betonu o nietypowych wymiarach według dostarczonych rysunków czy opisów.
      Zakupiony u nas towar jest najwyższej jakości, posiada certyfikaty, aprobaty udostępniane każdemu odbiorcy przy zakupie tych produktów.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.